Ledenavond over funderingsonderzoek 2024

Ledenavond funderingsonderzoek.

Het bestuur is in overleg met Paul Harff over het organiseren van een ledenavond over funderingsonderzoek. Paul is medewerker van de gemeente Zaanstad. In Zaanstad wordt over een langere periode het zettingsgedrag van de bebouwing gemonitord. Op basis van de bevindingen moeten mogelijk constructieve maatregelen worden getroffen. Deze avond gaat in het bijzonder over de wijze, waarop over een langere periode wordt gemeten. De resultaten worden grafisch weergegeven en vergeleken met voorgaande metingen. Op deze wijze verkrijgt men een goed inzicht in de effecten van de bodemopbouw, de wijze van funderen en de verandering in de belastingen. De avond zal worden gehouden in september of oktober.

Het Bestuur.

Jaarlijkse excursie VHC
vrijdag 20 september 2024
Lelystad en Almere

Informatie en aanmeldformulier volgen zo spoedig mogelijk op de website.