Excursie VHC 2022 naar Noord-Brabant.

De werkgroep excursie is er weer in geslaagd om een mooi programma samen te stellen. Dit keer gaan we naar Noord-Brabant en starten in Vught. Het bleek niet mogelijk om de oorspronkelijk geplande excursie uit 2020, uitgesteld naar 2021, te houden.

De excursie is op vrijdag 23 september 2022. We verzamelen om 9.00 uur in Hotel van der Valk te Vught.
Adres: Bosscheweg2, 5256 AA Vught.

Bij 2 projecten, welke nog in aanbouw zijn, is het verplicht om een bouwhelm te dragen en veiligheidsschoenen. Een ieder, in het bezit van een bouwhelm wordt verzocht deze mee te nemen. De VHC zorgt voor extra helmen. Voor de schoenen kan worden volstaan met schoenen, voorzien van dikke zolen.

Programma:
Het programma begint vanaf 9.00 met koffie en gebak.

 • Ontvangst in Van Der Valk ‘s-Hertogenbosch-Vught.
 • Brabantia Designcenter.
 • Rufast b.v.
 • Houtlaboratorium.
 • Broodmaaltijd.
 • De Nieuwe Schuur.
 • Wandeling.
 • Weener XL.
 • KW1C
 • Aperitief.
 • Live Cooking

De kosten voor deelname bedragen € 75.00 per persoon, van te voren te voldoen.
NL67INGB0002515867

Men kan zich aanmelden door middel van onderstaand formulier.

Werkgroep excursie:
Hans Vermeulen
Tom Godthelp

  Aanmelding excursie VHC 2022
  Vereniging van HoutConstructeurs


  Aanhef

  Voornaam (verplicht)

  Achternaam (verplicht)

  Straat (verplicht)

  Huisnummer (verplicht)

  Postcode (verplicht)

  Plaatsnaam (verplicht)

  Aantal personen

  Rekening

  Keuze diner

  Uw e-mail adres (verplicht)

  Telefoon (verplicht)

  Informatie over projecten.

  Voor deelnemers, die van ver komen, is het mogelijk om logies met ontbijt te boeken bij het hotel. In verband met de fluctuerende prijzen kan geen vaste prijs worden gegeven. Daarom zelf reserveren via de website.