Seismisch gedrag van gemetselde gebouwen met houten vloeren en daken.

Op woensdag 4 mei is Michele Mirra aan de Technische Universiteit Delft gepromoveerd tot doctor ingenieur. Michele Mirra heeft gedurende meer dan 3 jaar onderzoek verricht aan constructies, opgebouwd uit gemetselde dragende wanden en houten vloeren en daken. De sterkte en stabiliteit van deze bouwwerken wordt ontleend aan de samenwerking van deze componenten. Vooral in gebieden met aardbevingen is deze samenwerking van groot belang. Denk aan de aardgaswinning in Groningen. Het onderzoek is ondersteund door de NAM (Nederlandse Aardolie Maatschappij). Dit bedrijf heeft grote belangen in dit gebied. Een van de conclusies is dat de samenwerking, dus de onderlinge verbinding van de componenten, essentieel is.

Het dissertatie rapport is uitgegeven onder nummer ISBN 978-94-6421-710-0

Een elektronische versie is beschikbaar onder de volgende link:

http://repository.tudelft.nl/

Jaarlijkse excursie VHC
vrijdag 20 september 2024
Lelystad en Almere

Informatie en aanmeldformulier volgen zo spoedig mogelijk op de website.