Liander Westpoort te Amsterdam
Op woensdagavond 8 november 2023 organiseert de VHC een ledenbijeenkomst in het Beatrixgebouw te Utrecht. Voor de pauze is er een huishoudelijk gedeelte, na de pauze een presentatie over de houtconstructie van het nieuwe kantoorgebouw van Liander te Amsterdam.
Programma:
19.00 – 19.30 Ontvangst met koffie
19.30 – 19.50 Opening door de voorzitter
Mededelingen en ingekomen stukken
Oproep aan de leden:
Het bestuur en de werkgroepen zoeken uitbreiding en ondersteuning voor hun werkzaamheden. Het is belangrijk dat er opvolging is door jonge leden. Gezien de opkomst van het toepassen van houtconstructies en de toename van het aantal houtconstructeurs moet dit mogelijk zijn.
19.50 – 21.00 Presentatie door Laura van Glabbeek en Mischa Andjelic van IMd Raadgevende Ingenieurs over het ontwerp van de houtconstructie.
21.00 – 21.15 Pauze
21.15 – 22.00 Presentatie door LTS (Laminated Timber Solutions) over de productie en montage van de houtconstructie.
Afsluiting met vragen en discussie.
Vanwege de zaalhuur is het gewenst dat de deelnemers zich van tevoren aanmelden bij de penningmeester of via onderstaand formulier.
